W środę, 17. lutego br. w auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu  odbył się trzeci już Koncert Młodych Talentów. To niecodzienne wydarzenie opieką otoczył, nieoceniony, pan Krzysztof Troczyński.

Zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło rodziców, absolwentów, obecnych i byłych pracowników oraz przyjaciół szkoły, mogli podziwiać piosenki w wykonaniu gwiazdy wieczoru – Malwiny Pater oraz stawiających pierwsze, ale jakże odważne, sceniczne kroki Pauliny Leśniewskiej i akompaniującej na gitarze Martyny Wróblewskiej. Gościnnie wystąpiły również Małgorzata Malikowska i Monika Domek. Wszystkie solistki ujęły widzów swoim niezwykłymi umiejętnościami i profesjonalizmem.

Drugą częścią wieczoru była wystawa prac plastycznych. Złożyły się na nią fotografie Olgi Cegiełko i Jagody Nowickiej oraz obrazy i rysunki Martyny Maison, Róży Siemion, Jagody Guzek i Natalii Dobosz.  

Każdy oglądający zachwycony był talentem autorek i wykonaniem prac. Wszyscy młodzi artyści spotkali się z ciepłym i miłym odbiorem publiczności. O dobry klimat spotkania zadbała klasa III a wraz z wychowawczynią p. Joanną Stróżyk – Ryczek.

Materiał: ZSP Samostrzel


 

foto Dariusz Górzyński